FOGA Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık

Firma No
248FE2C2D1
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akçaburgaz Mah. 153. Sokak No:7/1 Esenyurt - İstanbul - TÜRKİYE
Telefon
02126719910
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
foga-tr.com
E-Posta
info@foga-tr.com
Görüntülenme
13872
Navigasyon
Yol Tarifi
Foga Mühendislik Erkan ve Serkan Beyazay tarafından İstanbul Kıraç´ta kurulmuştur.Plastik enjeksiyon kalıpçılığındaki 29 yıllık tecrübemizi konusunda uzman olan kadromuz ile beraber 1.000 m² üzerine kurulu yeni işletmemizde yürütmekteyiz. Plastik enjeksiyon kalıpçılığında verimliliği arttırmaya yönelik bilgi birikimimizi yaptığımız yatırımlarla sürekli desteklemekteyiz. Firmamız Otomotiv Beyaz Eşya Elektrik ve Elektronik sektöründe geçtiğimiz yıllar içerisinde bir çok projede gerek ana sanayii gerekse yan sanayii ile birlikte çalışmıştır. 25 kişilik kadrosuyla beraber yıllık 250 ton çelik işleme kapasitesine sahip olan firmamız ağırlığı 10 ton´a kadar olan kalıpları yapabilmektedir. Ve hayalden hedefe her etapta satış endeksli değil verilen hizmet kalitesinin sürekliliği ile sektörde daha ileri gitmek ilkesindeyiz  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02126719910 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurun.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

FOGA Mühendislik Tasarım ve Danışmanlık olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmektedir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı