Filiz Şekerleme Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.

Firma No
9C7FC3B18C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi Yaşar Doğu Caddesi No: 32-34 Kutlukent - Samsun
Telefon
03622664444
Web Site
filizhelva.com
E-Posta
bilgi@filizhelva.com
Görüntülenme
12258
Navigasyon
Yol Tarifi
1800?lü yılların sonlarında Rusya?da başlayan yolculuğuna daha sonra ?Arı? ve ?Zambak? markaları adı altında üretilen akide şekeri ve lokumla devam eden Filiz, ürünlerine tahin, tahin helvası ve reçeli de ekleyerek bugünkü kimliğine ve yapısına 1960?lı yıllarda kavuşmuştur. Yaklaşık yarım asırdır aynı isim, aynı kalite ve aynı inançla üretimine devam eden Filiz, yıllar önce küçük bir imalathaneden bugün 6.500 m2 kapalı, toplam 10.500 m2?lik alanda 100?e yakın çalışanın istihdam edildiği, Avrupa Standartlarındaki fabrikasıyla sofralarımızda geleneksel damak tatlarımızı yaşatmaya devam etmektedir. Günlük 16 ton tahin helvası, 5 ton reçel, 8 ton tahin, 5 ton simitlik susam, 2 ton lokum ve 4 ton kakaolu fındık kreması üretimine sahip olan Filiz, bunun %95?ini iç piyasaya, %5?ini ise dış piyasaya vermektedir. Almanya, Fransa, Rusya ve Bosna Hersek Filiz?in ihracat yaptığı ülkelerin başında gelmektedir.  

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03622664444 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için firmamızla irtibat kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Filiz Şekerleme Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş. olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı