Femaş Group Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Firma No
F63CCC59EE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
: Organize Sanayi Bölgesi 9 Cd. No: 17 Melikgazi/KAYSERİ
Telefon
03523213600
E-Posta
info@femasgroup.com
Görüntülenme
12418
Navigasyon
Yol Tarifi
,Femaş Group Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.,KAYSERİ,MELİKGAZİ,Maden ve Metal,Metal Sektörü

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03523213600 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Femaş Group Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı