Federal Mermer

Firma No
72EDE44100
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gölpazarı Yolu 1. km Vezirhan / Bilecik
Telefon
02282331866
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
federal.com
E-Posta
marble@federal.com.tr
Görüntülenme
12515
Navigasyon
Yol Tarifi
Dünyanın en eski mermer üreticisi olan Anadolu insanı, Anadolu´nun zengin renk ve dokudaki mermer rezervlerini, tarih boyunca insanın hizmetine sundu. Ülkemiz 5,3 milyar m³ olduğu tahmin edilen mermer rezervi açısından dünyada lider olmaya adaydır. Federal Gurup ülkenizde bulunan bu potansiyeli değerlendirmek ve Anadolu geleneğini sürdürmek amacı ile 1998 yılında Federal Mermer adıyla bu sektöre yatırım yapmaya karar vermiştir. Federal Mermer, yıllık 1.000.000 m2 üretim kapasitesi ile kurulduğu günden bu yana, hızlı gelişim göstermiş, çeşitli uluslararası fuarlara katılarak, dünya piyasasının isteklerini yakından izlemiştir. Elinde bulundurduğu ürün portföyünü bu doğrultuda geliştirerek, müşterileri için daha fazla seçenek sunmayı başarmıştır. Genç, dinamik ve konusunda tecrübeli ve uzman personelimizle, zengin imkanlarla donatılmış çok geniş bir alana kurulu fabrikamızdaki yüksek teknolojik donanıma sahip iş makinalarımızla, şu an çalıştırmakta olduğumuz ve çok yakın zamanda açmayı düşündüğümüz zengin rezervlere sahip ocaklarımızla; Federal Mermer, sektörde 1 Numara olmaya istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.  

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Federal Mermer olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02282331866 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı