Faal İnşaat & Mühendislik

Firma No
2D47A95947
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kabakoz Mah. Yunus Emre Cad. No: 2/B 54500 Karasu/SAKARYA
Telefon
0 264 7183003
Web Site
faalinsaat.com
E-Posta
faal@faalinsaat.com
Görüntülenme
14991
Navigasyon
Yol Tarifi
Faal Mühendislik - İnşaat sektöründe yerini almış sürekli yüksek hizmet kalitesi üreten, dinamik genç yapısı, çalışma disiplini, tüm işlerde kabul görmüş güvenirliği ile çalışmalarını yürüten bir kuruluştur. Bilginin ve teknolojik yeniliklerin yoğun rekabetin yaşandığı günümüzde Faal Mühendislik - İnşaat, kurumsallaşma çalışmalarını çağa uygun sürdürmektedir. Uzman kadrosu ile müşteri memnuniyeti başta olmak üzere, Kalite - Maliyet - Zaman ilkelerini prensip edinen firmamız sağlam ve emin adımlarla sürekli büyüyen bir gelişim içindedir. MİSYON Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde tüm yasal şartlara uyarak, müşterilerimizin beklenti- lerine uygun memnuniyet seviyesini üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri standartlara uygun ve zamanında tamamlamak, teknolojik gelişmeleri takip ederek uygulamak, iş güvenliğini hassasiyetle uygulamak, projelerde mümkün olduğunca çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonudur. VİZYON Yaptığı projelerde bölgesinde ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Bölge-sinde kazandığı başarıları diğer bölgelere taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak. İLKELERİMİZ • Üretici ve verimli olmak, • Güvenilir ve dürüst olmak, • Çevreci bir yaklaşım benimsemek, • Çalışanlarına en yüksek değeri vermek, • İş sağlığı ve iş güvenliği bilincini geliştirmek, • Teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmek, • Güçlü finans politikaları oluşturmak ve uygulamak, • Gerçekleştirdiğimiz projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, DEĞERLERİMİZ • Müşterilerimizin, personelimizin ve taşeronlarımızın en önemli sermayemiz olduğunun bilincinde olmak, • Her ne olursa olsun müşterilerimizin daima haklı olduğunu unutmamak, • Her zaman ´en dürüst ve en güvenilen´ olmak, • Kaliteden, estetikten, modern mimariden ve teknolojiden ödün vermeden yeni yaşam alanları üretmek, • Ülkemizin ve toplumumuzun iyileştirilmesine ve geliştirilmesine artı değer katmak, • Yaptığımız ve yapacak olduğumuz projelerde tarihsel ve kültürel varlığımıza uygun yapılar üretmek, • Mevcut tüm kaynaklarımızı müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kullanarak memnun olmalarını sağlamak.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Faal İnşaat & Mühendislik , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 0 264 7183003 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı