Esmer Mermer

Firma No
3305456F94
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ORGANIZE SANAYI BOLGESI 5.C. NO:6
Telefon
02222360656
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
esmarble.com
E-Posta
info@esmarble.com
Görüntülenme
12881
Navigasyon
Yol Tarifi
Türkiye´nin en seçkin mermerlerini işleyen firmamız EsMer Mermer A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölges´inde 6.200 metrekaresi kapalı 23.000 metrekarelik fabrikasında faaliyet göstermektedir.Firmamızın mermer sektöründe 25 yıllık geçmişi vardır. Fabrikamızda Süpran Salome,Bordo Grizo,Rozalya Klasik,Rosalia Light,Gül Kurusu,Kavaklıdere Beyazı,Yunus Emre Onyx,Fildişi Rozalya,Gülpembe mermerlerine ait bloklar işlenmektedir.Bu bloklar EsMer´de fayans,plaka,ebatlı Ürün,basamak gibi ürünlere dönüştürülerek hizmetinize sunulur. İşlediği tüm mermerlerin işletmelerinin kendi bünyesinde olması EsMer´i ayrıcalıklı kılan unsurların başında gelmektedir.Bu sayede aynı malın sürekli temin edilebilmesi mümkün olmaktadır.Bu da beraber çalıştığımız yurt içi ve yurt dışın da taahhütlü iş yapan firmalar için büyük güvence oluşturmaktadır. Bugüne kadar yurt içinde iş yapan müteahhit firmalar ile yaptığımız çalışmalar çok iyi neticeler vermiş,dolaysıyla bu işlerdeki katkımız firmamız için gurur kaynağı olmuştur.  

Esmer Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02222360656 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı