Eskişehir Çilingir

Firma No
B6FD6F2085
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akarbaşı Mah. Atatürk Bulv.No:10/A Eskişehir
Telefon
02222206332
Yetkili
Onur Kaner
Web Site
eskisehircilingir.net
Görüntülenme
14556
Navigasyon
Yol Tarifi
Eskisehircilingir.Net anahtar kilit çilingir firma adresi Akarbaşı Mahallesi Atatürk Bulvarı No:10/A Akbank ve Bim Magazası yanındadır. Eskisehircilingir.Net 7/24 saat çilingir, acil anahtarcı telefon numaralarından hizmet vermektedir. 0222 220 63 32 - 0505 933 59 56 - 0542 253 16 49 Acil anahtarci ve çilingir hizmetleri için size en yakın olan anahtarci ve çilingir servis araçlarımız ve yetişmiş ustalık begesi sahibi elemanlarımız ile en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle hizmet vermektedir. Eskisehircilingir.Net anahtarcı çilingir hizmetleri dışında ayrıca güvenlik sistemleri desteğide sağlamakdadır. Eskişehir Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri® yetkili servisi ve satış bayisi olan firmamız eskişehir genelinde birçok ev ve iş yerlerine alarm ve güvenlik sistemi satış servis ve montajı yapmaktadır.  

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Eskişehir Çilingir olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile iletişime geçin.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02222206332 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı