Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon

Firma No
A83BE80E34
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sakarya Cad. Yeni Mh. 2033 Sk. No:325 Erenler / Sakarya
Telefon
02647771666
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
esbi.com.tr
E-Posta
satis@esbi.com.tr
Görüntülenme
14595
Navigasyon
Yol Tarifi
ESBİ Bilgisayar 1990 yılında sektörünün ilklerinden olarak Sakarya ´da kurulmuştur. Teknolojinin henüz hayatımıza girmeye başladığı bu yıllarda bilgisayar sistemlerinin, muhasebe ve sektörel ticari programların pazarlanması, kullanılması, yayılması, sektörün ihtiyacı olan bilgisayar kullanıcılarının yetiştirilmesi konusunda Eğitim Kurumları, Odalar ve Sivil Toplum Kurumları ile işbirliği yaparak bilişim sektörünün gelişimine ve eğitimine büyük katkılarda bulunmuştur. Halen yaygın satışservis ağı, uzman personeli, kurumsal kimliği ile desteğini verdiği ulusaluluslararası yazılımdonanım ürünlerine kendi hizmet ve desteğini ekleyerek faaliyetine devam etmektedir. ESBİ ´nin Hizmetleri - Sektörel Çözümler Eta, Logo, Vega, Byte Ticari Yazılımlarının satış, eğitim, servis hizmetleri. Byte Eczane Programlar Özel Destek Programları - Satış Bilgisayar Sistemleri, Sektörel Ticari Programlar, Çevre Birimleri, Sarf Malzeme, Yedek Parça, Alarm-Kamera Güvenlik Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Yedek Parça, Sarf Malzeme satış ve temini - Servis Yerinde Servis, ESBİ Teknik Servis departmanında bakım-onarım hizmetleri, kurumsal hizmetler - Kurumsal Servis Bakım Anlaşmaları Sektörün ihtiyaç duyduğu hizmetleri zamanında verebilmek için ESBİ ´nin destek önceliğini sunduğu çözümlerdir. Servis Bakım Anlaşması olan müşteriler ESBİ ´nin satış, servis-bakım ve destek hizmetlerinde tüm önceliklere sahip olurlar. - WEB Web Tasarım, Alan ve Alan Adı hizmetleri, Logo ve Katalog Tasarım hizmetleri - Yazıcı kartuş, toner dolum ve yenileme hizmetleri Bilgisayar Yazıcılarının siyah ve renkli kartuş, tonerlerinin bakımı, dolumu, yenilenmesi. - Alarm, Kamera, Güvenlik Sistemleri Fabrika-İşyerleri, Konut, Açık-Kapalı alanların Güvenlik Sistemlerinin satış, montaj, ESBİ ´nin Hizmet Anlayışı Çalışmalarında, müşteriye karşı daima dürüst ve dostça davranmak, Kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, Pazarının güncel takibini yaparak, teknolojiyi zamanında müşterisine ulaştırmak Müşteriyi sadece doğru olana yönlendirmek, işin gereğini müşterinin istekleri ile uyumlu olarak yerine getirmek, Müşteri kendisine sunulanı yeterli görüp ve memnun olsa dahi ona daha iyisini sunmak, Sektöründe lider firma olarak ESBİ adının teknoloji ile özdeşleştirmek, Güçlü alt yapısı ve ekip uyumu ile Müşteri Memnuniyeti hedefine odaklanarak kalitesi kanıtlanmış teknolojik ürünlere kendi hizmet güvencesi ile değer katmaktır. Hazır kadrosu ile müşterilerinin isteklerini TAM ZAMANINDA karşılamaktır. ESBİ ´nin Görevleri Teknoloji ürünlerini ve müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek kaliteli, ekonomik, güvenilir ve yeterli donanım, yazılım ve hizmet çözümlerini sunmaktır. ESBİ ´nin Geleceği Müşterilerin daima ilk tercihi olmak. Kaliteli ürünler, güvenilir hizmet ve destek sunucusu olmaktır. Müşterinin ESBİ adına duyduğu dostça GÜVEN ve ilgiyi hiç kaybetmeden daha ileri taşımaktır.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Esbi Bilişim ve Telekomünikasyon olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02647771666 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı