Ertürk Buhar Makinaları

Firma No
C11433742B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez mah.sanayi cad Altınyıldız Blokları site Sk. No 3aYenibosna-istanbul
Telefon
05321373472
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
erturkbuharmakinasi.com
E-Posta
info@erturkbuharmakinasi.com
Görüntülenme
12455
Navigasyon
Yol Tarifi
Ertürk Buhar Makinaları ve Buhar Jeneratörleri uzun yıllardan beri biriktirdiği yılların tecrübesini sizinle en kolay yoldan buluşturan bir kuruluş. alanında uzman personelimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için işletmenize özgü tasarımlar yapıp size özgü çözümler sunuyor. Bir işletmeci kendi kendini anlatmasıyla değil, müşterilerin yaptığı yorumlarla kendisini kanıtlar. Referanslarımız bölümünde gururla sergilediğimiz tüm çalışmalarımız mesleki anlamda tecrübe ve çözüm sunma noktasında oldukça iyi bir noktada olduğumuzu gösteriyor. Yaptığımız işlerin fotoğrafları size yeterli gelmediyse ve karar vermekte zorluk çekiyorsanız, adı geçen referanslar listesinden herhangi birini aradıktan sonra bizimle ilgili bilgi alabilirsiniz.Ürünlerimiz CE sertifikalıdır.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 05321373472 Ayrıca sayfada bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Ertürk Buhar Makinaları olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı