Ernaz Otomotiv Sakarya

Firma No
40C5C8CF93
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Karasu Yolu 1.Km Küpçüler Mevkii Adapazarı / Sakarya
Telefon
0 264 2410708
Görüntülenme
14786
Navigasyon
Yol Tarifi
ERNAZ SERVİS OTOMOTİV PAZ. SAN VE TİC. A.Ş. Ernaz Servis A.Ş 2001 yılı Kasım ayında Renault Adapazarı Yetkili Satış noktası olarak ticari faaliyetine başlamıştır. 2002 yılı Şubat ayında da Renault Yetkili Servisini de açmıştır. 2005 yılı Haziran ayında Yeni Karasu yolu 1. kilometrede bulunan yeni birleşik tesisinin açılışını gerçekleştirerek Türkiye’deki en modern Renault Plazasını Adapazarı’na kazandırmıştır. Yeni birleşik tesiste Renault ve Dacia marka otomobillerin yetkili satıcılık ve servis hizmetleri kendi dallarında eğitimli satış ve satış sonrası personeli ile Adapazarı ve Doğu Marmara Bölgesi müşterilerine sunulmaktadır. ERKAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ AXA OYAK SİGORTA ACENTELİĞİ 2002 yılından bugüne Axa Oyak Sigorta Acenteliğini Ernaz Servis Otomotiv A.Ş. Showroomlarında devam ettirmekte olan şirketimizde kasko, DASK, konut, yangın vb. klozlarda sigorta hizmetleri verilmektedir. ERNAZ PETROL OPET AKARYAKIT İSTASYONU 2005 yılı içerisinde faaliyete geçen Birleşik Tesis bünyesinde yer alan Akaryakıt İstasyonu modern ve son teknolojik donanıma sahip olup, akaryakıt kalitesinden ve güler yüzlü hizmet ilkesinden ödün vermeden Adapazarı halkına hizmet etmektedir. ERNAZ OTO EGZOZ EMİSYON ÖLÇÜM İSTASYONU HİZMETİNİZDE Ernaz Otomotiv 2001 yılından beri yapmış olduğu hizmetlerine OPET Petrolden sonra şimdi de Ernaz ölçüm istasyonu ile hizmet yarışına devam etmektedir. Sayıları sürekli artış gösteren motorlu taşıtlar büyük kent merkezlerinde ciddi hava kirliliğine neden olmaktadır. Motorlu taşıtlardan kaynaklanan egzoz emisyonlarının azaltılmasından egzoz emisyon ölçümleri ve denetimleri büyük önem taşımaktadır. ´Motorlu kara taşıtları işletenlerin, egzoz emisyonlarının yönetmelikle belirlenen standartlara uygunluğunu belgelemek üzere bakanlığa ait yada Bakanlıkça yetkili kalınacak egzoz emisyon ölçüm istasyonlarını sağlamak bu konuda idari, mali ve teknik esas ve usulleri belirlemek´ görevi Çevre ve Orman Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü´ne verilmiştir. EMİSYON EGZOZ SİSTEMLERİ - Karbon monoksit - Karbon dioksit - Nitrojen oksitler - Kükürt dioksit - Fosfor - Kurşun ve diğer metaller ÖLÇÜM YAPTIRMAYANA 539.00 YTL CEZA - Ayrıca son imal edilen araçlar yanlızca bu tür yakıtlar kullanabilmektedir. Bu tür önlemler atmosfere salınan karbon monoksit ve hidrokarbon oranını %96 oranında azaltmıştır.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 0 264 2410708 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ernaz Otomotiv Sakarya olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı