Eriş Ambalaj

Firma No
BCC5999AE0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi No: 25/1A 34758 Ataşehir / İstanbul
Telefon
02164550313
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
erisambalaj.com.tr
E-Posta
info@erisambalaj.com.tr
Görüntülenme
14507
Navigasyon
Yol Tarifi
Eriş Ambalaj 1998 yılından bu yana esnek ambalaj sektöründe kazandığı bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2006 yılından bu yana esnek ambalaj sektöründe faaliyetini sürdürmektedir. Sürekli değişen piyasa koşullarına ayak uydurarak müşterilerin isteklerine cevap verebilmek için ürün çeşidini sürekli genişletmek, her zaman kaliteyi en yüksek düzeyde tutmak ve ürünlerini en uygun fiyatlarla tam zamanında teslimat anlayışıyla müşterilerine sunmak firmamızın en önemli prensibidir. ERİŞ AMBALAJ yüksek kalite ilkesine dayanarak, Türkiye´nin önde gelen esnek ambalaj firmalarıyla işbirliği yaparak, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine en iyi ürünü sunmaktadır.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164550313 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Eriş Ambalaj olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı