Erdoğanlar Alüminyum

Firma No
E4AAD4B9CF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Atatürk Mah. Orhan Veli Cad.No:9 34513 Kıraç Esenyurt İSTANBUL
Telefon
02128865577
Yetkili
Cem Çetin
Web Site
erdoganlar.com
E-Posta
c.cetin@erdoganlar.com
Görüntülenme
13991
Navigasyon
Yol Tarifi
Erdoganlar Alüminyum, 1987 yılında alüminyum ekstrüzyon firması olarak İstanbul?da kurulmuştur. Kuruluşun ilk yıllarından itibaren daha iyi organizasyon ve kalite için üretim ve yönetim birimlerini aynı çatı altında toplamıştır. Üretilen ürünlerin ve sağlanan hizmetin sürekli artırılması firmanın ana hedefi olmuştur. Dış pazarda hedef olarak, kaliteli ürünlerin talep edildiği Avrupa pazarı seçilmiştir. Erdoğanlar Alüminyum San. Ve Tic. A.Ş., alüminyum profillerin kullanıldığı farklı sanayi dallarında iç ve dış pazar için önemli alüminyum profil tedarikçilerinden biridir. Yönetim, imalat ve lojistiğin aynı tesiste olduğu 30.000 metrekarelik kapalı alanda faaliyetlerine devam etmektedir. Üretim hattı; kalıphane, ekstrüzyon, fabrikasyon, elektrostatik ve eloksal yüzey işlem, ısı bariyeri montajı ve çeşitli modern paketleme sistemleri bölümlerinin entegre çalışmasıyla, hammaddeden bitmiş ürüne kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunar. Yıllık kapasitesi 16.000 ton olan Erdoğanlar Alüminyum, toplam üretiminin %75?ini Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere toplam 25 ülkeye ihraç etmektedir. İhracatın yoğun olarak yapıldığı ülkelerin başında Almanya, İngiltere ve Polonya bulunmaktadır.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Erdoğanlar Alüminyum olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02128865577 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı