Erdem Mermer

Firma No
7ED3856E3E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Denizler Kasabası ÇAL / DENİZLİ
Telefon
02587535333
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
erdemmermer.com
E-Posta
erdem@erdemmermer.com
Görüntülenme
12812
Navigasyon
Yol Tarifi
1997 Yılında Afyonkarahisar´da kurulan şirketimiz geçmişi 45 yıla dayanan bir aile işinin, kurumsallaşmış şeklidir. Halen Afyonkarahisar´da 1, Denizli ilinde 2 Fabrika ile faaliyetine devam eden şirketimiz, mevcut Traverten ocağının yanı sıra Mermer ocaklarındaki yatırımlarına devam etmektedir.  

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Erdem Mermer olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02587535333 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı