Er-Su Opel Servisi

Firma No
277650754E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeni Maltepe Yolu Emintaş Ulubatlı San. Sit. No : 55-56 (Migros Depo Karşısı) BAYRAMPAŞA / İSTANBUL
Telefon
02125015365
Web Site
ersuopel.com
E-Posta
servis@ersuopel.com
Görüntülenme
15429
Navigasyon
Yol Tarifi
Acil durumlarda bir telefon kadar yakınınızda olan yol yardım aracımızda 7/24 hizmet vermekteyiz. ER-SU OPEL Bayrampaşa´da başlamış olduğu hizmetine her gün bir yenilik - her gün bir memnuniyet ilkesiyle, Opel Servis Hizmetinde küçük ama büyük mutluluklara yol açan bir servis düşüncesiyle sizlere yardımcı olmaktayız. Günümüz koşullarını her zaman düşünüp müşteri portföyümüzü ER-SU Opel ailesi altında toplamak için çaba sarf eden Opel´i, Opel´den öğrenmiş uzman, dürüst kaliteli kadro ile size bilgi sunmak üzere yola devam etmekteyiz. Yedek Parçalarımız Orjinal ve ithal ürünler olup sizlere sunarken, gerekliliğini beraber tartışarak sonuçlandırıp her zaman araca uygun olan parçayı monte edip ER-SU Opel olarak 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. ÖNCE EMNİYET İlkesiyle Opel´inizi bize teslim ettiğiniz andan itibaren tüm sorumluluğu tarafımıza ait olup şikayetlerinizi dinleyip, uygunluluğunu Opel´e ait Arıza Tespit cihazlarımızla test ettikten sonra tüm check-up işlemleri tarafımızdan özenle yapılır. Son aşamada Opel sahibine işlemler konusunda bilgi verilir. ER-SU OPEL tüm OPEL Araçlarının teknik donanım ve beyin arızalarının - beyin programları konusunda garantili hizmet sunar. Yapılan bütün işlemlerden sonra aracınızın, Araç Geçmişi bilgileri servis otomasyon programımızla tarafımızdan sizin istekleriniz doğrultusunda verilmek üzere tutulmaktadır. Sigorta ve Kasko işlemleriniz tarafımızdan sizin adınıza takip edilir.  

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Er-Su Opel Servisi olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02125015365 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı