ER-Dİ Makina İmalat San.

Firma No
66BEFF5D04
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Zonguldak İş Geliştirme Merkezi No: 5-6 Çaydamar / ZONGULDAK
Telefon
03722535952
Web Site
er-dimakina.com
E-Posta
bilgi@er-dimakina.com
Görüntülenme
12606
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız, ER-Dİ MAKİNA 2000 yılında Zonguldak?ta kurulmuştur .Firmamız Zonguldak İş Geliştirme merkezi içerisindedir. ER-Dİ MAKİNA, yerli imalat olup ürün çeşitliliği ve kalitesiyle Müşterilerine ulaşmaktadır. ER-Dİ MAKİNA , yeraltı üretimi yapan kömür İşletmelerine Makine ve yedek parçanın yanında özel projelerde yapmaktadır. ER-Dİ MAKİNA , satış sonrası da tüm Makinalarının takibini yapmaktadır. ER-Dİ MAKİNA, kullanıcı istekleri doğrultusunda ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığını geliştirerek müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı kendine ilke edinmiştir. ER-Dİ MAKİNA, tüm ürünlerin bakım , onarım, yedek parça hizmetlerini de sunmaktadır. ER-Dİ MAKİNA, kuruluşundan itibaren makine parkınıØ ER-Dİ MAKİNA OLARAK MARKAMIZA VE KALİTEMİZE GÜVENİYOR ?? RAKİPLERİMİZLE DEĞİL KENDİMİZLE YARIŞIYORUZ??  

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03722535952 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

ER-Dİ Makina İmalat San. olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı