EPA Çevre Teknolojileri ve Endüstriyel Ürünler

Firma No
9983416C44
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Perpa Ticaret Merkezi. A Blok Kat: 11 No: 1461 Okmeydanı İstanbul / TÜRKİYE
Telefon
02123200220
Yetkili
Hülya YILDIZ
Web Site
epacevre.com.tr
E-Posta
info@epacevre.com.tr
Görüntülenme
14308
Navigasyon
Yol Tarifi
EPA ÇEVRE Şubat 2006 da çevre sektörüne hizmet için kurulmuştur. Şirket kuruluş amaçlarımız ; Su ve atıksu arıtma tesislerinin kurulumu için gerekli ; seçilen sisteme uygun ? kaliteli ve ekonomik malzeme ve ekipmanların tek elden temini hizmetini vermek. Endüstriyel ve evsel su arıtma sistemlerinin anahtar teslimi olarak kurulumunu yapmak. Su ve atıksu arıtma tesislerinin işletim aşamasında ihtiyaç duyulan doğru, kaliteli ve ekonomik sarf ve kimyasal malzemelerin temini ve yedek parça ihtiyaçlarının karşılanması hizmetleri vermek. Firmanızın çevre ile ilgili sorunlarında doğru ve ekonomik çözümler üretmek. EPA ÇEVRE çevre sektöründeki ÇÖZÜM ORTAĞI ortağınızdır.  

EPA Çevre Teknolojileri ve Endüstriyel Ürünler olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen iletişim kurunuz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02123200220 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı