Envirotek Arıtma Teknolojileri San. ve Tic. A.ş.

Firma No
E0803BFF0D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kavacık, Göksu Evleri Alt Çamlık Cad. No:9 Villa B27b Beykoz - 34815 İstanbul
Telefon
02164659640
Web Site
envirotek.com.tr
E-Posta
enviro@envirotek.com.tr
Görüntülenme
15013
Navigasyon
Yol Tarifi
ENVİROTEK 1993 yılında Dr. Melih ÇİLER tarafından kurulmuş bir çevre mühendisliği firması olup, yetkin kadrosuyla 1985 yılından beri arıtma sektöründe yer almaktadır. Firmamız atıksu, su ve gaz arıtımı konusunda uzmanlaşmış olup; özellikle kağıt, gıda, kimya ve ilaç sektörü başta olmak üzere sadece yurtiçinde değil; Kuwait, Irak, İran, Gürcistan, Sudan, Güney Afrika, Bosna, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Suriye, Swaziland , Rusya, Romanya, Ukrayna, Libya, Bulgaristan gibi birçok ülkede 200 ?ün üzerinde önemli referansa imza atmıştır. ENVİROTEK, bugün Türkiye´de ve yurtdışında çevre teknolojisinin bütün uygulama alanlarında, ağırlıklı olarak da endüstriyel ve evsel atıksu arıtımı, su arıtımı ve gaz arıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir. Bu alanlarda, proje ve fizibilite çalışmaları, ekipman imal ve temini ile anahtar teslimi tesis kurmaya kadar her kapsamda hizmet verilmektedir. ENVİROTEK; uzman kadrosu, teknolojik yenilikçi yapısı, yerel koşullara uygun teknik çözümler geliştirme yaklaşımı ve her düzeydeki çalışmalarda gözetilen yöntemsel doğruluk ve optimal çözüm üretme titizliği sayesinde bugünkü konumuna gelmiştir. Firmamız, kardeş kuruluş TEMPA GRUP ile 2009 yılında ENOR Enerji ve Çevre Teknolojileri A.Ş.ni kurarak; hertürlü atıktan, biyogaz, yakma, kompostlama v.b. teknolojiler ile yenilenebilir enerji geri kazanımı ve organik gübre eldesi konusunda da hizmet vermeye başlamıştır.  

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Envirotek Arıtma Teknolojileri San. ve Tic. A.ş. , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02164659640 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı