Entaş Mermer

Firma No
DB054B5773
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bayır Ovası Mevkii BAYIR-MUĞLA
Telefon
02522253560
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
entasmermer.com
E-Posta
info@entasmermer.com
Görüntülenme
12606
Navigasyon
Yol Tarifi
Kuşaktan kuşağa Entaş Mermer Mermercilik mesleğini ve tecrübelerini kuşaktan kuşağa aktaran KINACI ailesi, 1995 yılından itibaren faaliyetlerini ENTAŞ MERMER SAN. VE TİC. A. Ş. bünyesinde sürdürmeye başlamış ve kısa sürede Türkiye ihracat liginde önemli bir oyuncu durumuna gelmiştir. Tecrübeyi kalite ile buluşturma amacıyla kurulan Entaş Mermer, bu amaç doğrultusunda hızla büyümüş ve bugün 18000 m² kapalı ve 130000 m² açık alanda hizmet veren bir şirkete dönüşmüştür. Ege Bölgesi´nde maden sektöründe 4. Türkiye´de ise ilk 1000 ihracatçı firma içinde yar alan Entaş Mermer 13 yıldır Muğla bölgesinde ihracat şampiyonudur. Muğla, Antalya ve Burdur´daki kendi ocaklarından çıkarıdığı mermerleri blok olarak veya gene kendi fabrikalarında işleyerek satışını gerçekleştirmesi, Entaş Mermer´i fiyat ve kalite olarak Dünya çapında tercih edilen bir mermer sağlayıcısı yapmaktadır. 600 kişinin istihdam edildiği Entaş Mermer´in yıllık üretimi 1.5 milyon m²dir ve İspanya, Portekiz, İngiltere, Almanya, Romanya, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Yemen, Cezayir, Libya, Suriye, Mısır, Çin, Güney Kore gibi ülkelerinde bulunduğu 25 farklı ülkeye ihracat yapmaktadır. Firmamız; ihracatını arttırmak ve yurt ekonomisine daha fazla döviz girdisi sağlamak amacıyla dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen mermer fuarlarına katılarak, yeni pazar imkanları yaratma çabasındadır. Özelikle yüksek kalite Blanco İbiza, Blanco Canaria ve Crema Sante grubu ürünleri ile öne çıkan Entaş Mermer, her geçen yıl üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini geliştirmekte, yeni yatırımlarla daha iyi ürün ve hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.  

Entaş Mermer , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02522253560 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı