Ensar Mermer A.Ş.

Firma No
FFACC427A8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ensar Mermer - Antalya Karayolu Üzeri 5. Km No:520 Pk:15300 Bucak Burdur / Türkiye
Telefon
02483171100
Web Site
ensarmarble.com
E-Posta
info@ensarmarble.com
Görüntülenme
12927
Navigasyon
Yol Tarifi
Doğal taşların yapı ve dekorasyan malzemesi olarak kullanılmaya başlanması, dünya doğal taş üretiminin artmasına neden olmuştur. Son yıllarda görülen artış, doğaltaşı kazanım ve işleme teknolojisindeki gelişmelerle paralellik göstermektedir. Yaşanan teknolojik gelişmeler neticesinde gerek doğaltaş çıkartılırken, gerekse çıkartılan doğaltaşın işlenmesi sırasında minimum kayıplar verilmektedir. Türkiye, jeolojik yapısının etkisiyle oldukça zengin yer altı kaynaklarına sahiptir. Doğal taş ve özellikle de mermer, bunların başında gelmektedir. Türk mermer sektörü; çeşit ve rezerv zenginliği, sektör deneyimi, deniz ulaşımı sayesinde nakliye kolaylığı, dinamik sektör yapısı, kullanılan yeni teknolojiler ve geniş renk skalası ile dünya mermer piyasasında önemli bir yere sahiptir. Ensar Mermer 1995 yılında mermer sektöründeki ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak kurulmuş olup, uluslararası kalite standartlarında faaliyetlerini sürdürerek 2 adet doğaltaş işleme fabrikasına sahip olmuştur. Fayans fabrikası olarak faaliyet gösteren tesisi 5,500 m2 si kapalı olmak üzere toplam 12,000 m2´lik alana sahiptir. Katrak fabrikası olarak 2013 yılında faaliyete giren yeni tesisi ise 6,000 m2 si kapalı toplam 70,000 m2´lik alana sahiptir. Her iki tesisinde en son teknoloji makina parkurlarıyla müşterilerine hizmet etmeyi kendine şiar edinen Ensar Mermer, kurulduğu günden bugüne kendini sürekli geliştirerek çağın gereklerine göre yatırımlarına devam etmektedir. Antalya limanına 70 km uzaklıkta bulunan Ensar Mermer A.Ş. coğrafi konumu ve ürün yelpazesinin genişliği sayesinde sektörün ileri gelen firmalarından bir tanesidir. Her biri kendi alanında uzman, madencilik ve doğal taş sektöründe deneyimli ekibleri ile ocaklarından çıkarmış olduğu hammaddeleri doğrudan veya plaka,fayans vb. gibi ürünlerle ebatlı formatta üretimini yapıp satışını 4 kıtada gerçekleştirmektedir. Akdeniz?in Toros dağlarında yer alan Cappuccino bej, rose bej ve krem bej mermer ocağımız Antalya ilinin Korkuteli ilçesi Taşkesik köyü sınırları içerisinde torosların zirvesinde olup aylık üretimi 3.500 m3 mermerdir. Imperial Grey ocağımız Burdur´un Bucak ilçesi Aladağ mevkiinde yer almakta olup yılın 12 ayı üretim yapılabilmektedir. Bu ocağımızda aylık şu anki üretim miktarımız 1,500 m3 mermerdir. Traverten ocağımız Burdur´un Bucak ilçesine 45 km uzaklıktaki Karaseki köyündedir. Traverten ocağımızda 12 ay boyunca faaliyet gösterilebilmekte olup, aylık olarak yaklaşık 1.250 m3 traverten çıkarılmaktadır. Bu ocağımızdan Noce, Walnut ve Medium olmak üzere üç çeşit traverten bulunmaktadır. Müşterilerinin her türlü tercihine yönelik olarak üretilen çok sayıda ölçüyü ürün portföyünde barındıran Ensar Mermer; Otel , iş merkezi, hastane,camii gibi projelere imza atarak yerli ve yabancı tüm yatırımcıların dikkatini çekmiştir.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Ensar Mermer A.Ş. olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02483171100 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı