Ens Bilgisayar Hizmetleri

Firma No
415071FB1A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kurtuluş Mah. (Tank Oto Park Karşısı) Eski Reji Sk. Adapazarı / Sakarya
Telefon
0 264 2824172
Web Site
ensbilgisayar.com
E-Posta
info@ensbilgisayar.com
Görüntülenme
15561
Navigasyon
Yol Tarifi
Hayatımızın her alanında kullanabileceğimiz teknolojik ürünler işe uygun çözüm sunma imkanlarını bizlere sağlamaktadır. Özellikle, 2001 yılı başında piyasaya sürülen Windows tabanlı işletim sistemine sahip ürünler, dünyanın bizler için daha da küçüleceğini ve hayatımız için vazgeçilmez olan bilgilerimizi taşıma konusunda bu sektöre ne derecede ihtiyaç duyacağımızı bir kez daha ispat etmiş bulunmaktadır. Hedefimiz herkesin gördüğünü görmek ve taklit etmek değil; görülmeyenleri fark etmek ve kullanıma sunmaktır. Zincir Mağaza, Toptan ve Perakende Mağazacılık uygulamalarında ve Kurumsal, Sektörel Yazılımlarla birlikte Mal Kabul, Stok Kontrol, Toptan ve Perakende Satış ve Sipariş, Mobil Satış Sistemleri Araçta Muhasebe Sistemleri ile Fiyat Gör gibi uygulamalarda Taşınabilir el terminalleri ile RF ve/veya Batch anahtar teslimi çözümler sunmaktayız. Süper ve Gros Marketler, Tekstil Satış Showroom ve Mağazaları, Yapı Marketler Zincir Mağazaları çözümümüzü seçen ve tüm şubelerinde başarıyla kullanan sektör firmalara örnek olarak gösterilebilir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizleri ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Ens Bilgisayar Hizmetleri olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0 264 2824172 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı