Enmersan Mermer

Firma No
10B4C15310
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
7 Eylül Mh. Ekoten Cd. 5573 Sk. No: 29 Torbalı / İzmir
Telefon
02328531722
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
enmersan.com.tr
E-Posta
info@enmersan.com.tr
Görüntülenme
12673
Navigasyon
Yol Tarifi
Bir Arıkanlı Holding kuruluşu olan Enmersan A.Ş., 1990 yılında İzmir, Torbalı?da kurulmuştur. Kuruluşumuz, 8.000 m²?si kapalı, toplam 40.000 m²?lik alana sahip fabrikasında, uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır. Manisa?da, kırmızı renkli Carmen Rosso, Smyrna Bej ve Saruhanlı Bej ocakları bulunmaktadır. Bunlara ek olarak, izin işlemleri tamamlanmakta olan iki sahada daha bej mermer bloğu üretimine başlanılması hedeflenmektedir. Enmersan, deneyimli ve eğitimli çalışanları ile ayda 2 bin ton blok işleme kapasitesine sahiptir. Fabrikamızda cilalı ve farklı yüzey işlemi yapılmış ürünlerin yanı sıra proje bazlı özel ölçü ve istenilen yüzey işlemli üretimimiz de bulunmaktadır. Aynı zamanda, peyzaj mimarisinde kullanılan, kumlamalı ve fırçalı kaymaz bej mermer üretilmektedir. İhracat yaptığımız ülkeler arasında Amerika, Almanya, Irak, Azerbaycan, Cezayir, İtalya, Hollanda ve Polonya bulunmaktadır. Enmersan, zamanında ve yüksek kaliteli üretim hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.  

Enmersan Mermer olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02328531722 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz veya alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı