Enmac Danışmanlık

Firma No
6D77CA26EA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
CEVAT PAŞA SOKAK NO:7 KOŞUYOLU/KADIKÖY/İSTANBUL
Telefon
02165452999
Web Site
enmac.com.tr
E-Posta
info@enmac.com.tr
Görüntülenme
14479
Navigasyon
Yol Tarifi
Enmac Danışmanlık, 2000 yılında Kamu ve özel sektörde hizmet veren kuruluşları (Hizmet, sanayi, üretim, ticaret), uluslararası rekabete hazırlamak, dünya kalite standartlarını yakalamalarına yardımcı olmak, vizyon ve misyon kazandırmak, amaçları ile kurulmuştur. Enmac Danışmanlık, kamu kuruluşlarında,üniversitelerde ve özel sektörde yürüttüğü projelerden ve gerekse çok uluslu şirketler ile yaptığı proje ve işbirliklerinden elde ettiği bilgi, birikim ve deneyim neticesinde büyük ölçekli yerli, yabancı şirketlere ve kamu sektörüne hizmet verme yetkinliğine ulaşmıştır. Kalite yönetim sistemleri alanında danışmanlık, ve eğitim hizmetleri ile sektör liderliği yarışında hizmet kalitesinde istikrarlı yol almayı ve sürekli gelişmeyi başarmıştır. Enmac Danışmanlık Ülkemizde ve dünyada sağlık hizmetlerinde kalite her geçen gün daha fazla önem kazanmakta olduğunun bilinciyle 2003 yılı itibarı ile sağlık sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti vermek üzere son derece donanımlı bir ekip kurmuştur. Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan sağlıkta dönüşüm projesi kapsamında çok sayıda kamu hastanesine ve özel hastaneye danışmanlık ve eğitim hizmeti vermiş ve bu konuda sektörde marka olmayı başarmıştır. Enmac danışmanlık devlet üniversiteleri ve özel üniversitelerde de öğrencilere farklı konularda sertifikalı eğitim programları düzenlemektedir. Enmac Danışmanlık aynı zamanda bir kısım Avrupa birliği ve KOSGEB projelerini de üstlenerek başarı ile tamamlamıştır.  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibata geçin.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02165452999 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Enmac Danışmanlık olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı