Endoğal Hayvancılık

Firma No
19DC6D3EEE
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
4 Eylül Mh. Şehir Ahmet Akdeniz Caddesi No: 1 /A Kula - MANİSA
Telefon
05322266782
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
endogal.com.tr
E-Posta
bilgi@endogal.com.tr
Görüntülenme
13325
Navigasyon
Yol Tarifi
Manisa?nın Kula ilçesine yapılan ve Kula´nın İlk Yumurta Tavukçuluğu Çiftliği olma özelliği taşıyan çiftliğe, Ege Bölgesi?nden birçok yatırımcı incelemek üzere ziyaret ediyor. İlçemizin 50?nin üzerinde köyü var ve gelir seviyesi düşük. Asgari ücretle çalışmak için evlerinden ayrılan birçok aileye küçük sermayelerle para kazandırma yolunu açıp göçü önlemek öncelikli hedefimiz. Bu Proje; Tüm çiftçilere teknolojide yaşanan yeniliklerin gösterilmesi. Kırsalda hızla yaşlanmakta olan tarımsal nüfusun gençleştirilmesi. İyi tarım uygulamalarına kolayca uyum sağlayabilecek genç nüfusun daha fazla ve etkin bir şekilde üretimde yer alması. Tarımsal üretimde verimlilik artışı sağlanması.Demek olacaktır. Projeyle; Özellikle genç nüfusun tarıma kazandırılması. Modern üretimin gereklerini yerine getirebilen genç çiftçilerin yetiştirilmesi. Kırsal göçün engellenmesi. Tarımla uğraşan genç çiftçilerin sayısının arttırılması. Genç çiftçilerin yaşadıkları ortamda örnek birer çiftçi haline getirilmesi.Gençlerin tarımsal yenilikleri takip etmesi ve uygulaması.Hedeflenmektedir. Üretim, işleme, ambalajlama, pazarlama vb için işbirliği ve pazar olanakları konusunda fizibilitesi ve hazırlanması için gerekli ekibimizi oluşturduk. Öncelikli hedefimizdeki genç çiftçilerimiz, önümüzdeki yıllarda, değişikliğin güçlü temsilcileri olacak, yaşadıkları toplumun ve ülkemizin ilerlemesine katkı yapacaklardır. Böylece; Kula Organik Yumurta Demonstrasyon Çiftliğimiz ile ilçemizin geleceğine de yatırım yapıyoruz.  

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 05322266782 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Endoğal Hayvancılık olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı