Emmidağ Mermer Madencilik San. Tic. Ltd. Şti.

Firma No
9019F377BC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez mah. Yibo sok. No: 25 / 2 SEYDİLER - KASTAMONU
Telefon
03666684486
Web Site
emmidag.com
E-Posta
info@emmidag.com
Görüntülenme
12815
Navigasyon
Yol Tarifi
1862?den beri aktif olarak içerisinde olduğumuz mermer üretimi tecrübelerimizi bir adım öne taşıyarak satış alanında da göstermeyi amaçlıyoruz. Ticarette dürüstlük, çalışanlarımızla bir takım hatta bir aile ortamında çalışabilmek, işimize inanmak ve bunu sağlamak için emek vermekteyiz. Üretimini yaptığımız Maroon Marinace ve Prestige Brown ürünlerini müşterilerimizle en sağlıklı, kaliteli olarak ulaştırmak amacındayız. Yeni sezona yeni ürünle girmek içinde özveriyle çalışmaktayız. Sizi gelişmelerden haberdar edeceğiz. Ürünlerimizin %70 Çin Halk Cumhuriyetine %20 Hindistan,%10 Türkiye iç piyasaya satmaktayız. Yıllık mermer üretimimiz 2010 yılında 10.000m3 tür. Ocağımızda modern ekipmanlar ve teknik ekiple çalışmaya devam ediyoruz.2011 yılı Ar-Ge çalışmalarımızda devam etmektedir. 2012 yılında planladığımız üretimimiz: Maroon Marinace 1 ve 2 nolu ocaktan : 15.000m3=50.000ton Prestige Brown :4.000m3=12.000ton Biz dedelerimizden miras olan ? mermerci? ünvanımızı başarıyla taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Emmidağ Mermer Madencilik San. Tic. Ltd. Şti. olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen irtibat kurun.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03666684486 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı