Emlak Dream

Firma No
73E71EB7A8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Büyükdere Caddesi Meydan Sokak No:1/55 Beybi Giz Plaza Kat:15 Maslak-İstanbul
Telefon
02129702355
Yetkili
Ayla Özer
Web Site
emlakdream.com
E-Posta
emlakdreamcom@gmail.com
Görüntülenme
13084
Navigasyon
Yol Tarifi
İstanbul Konut Projeleri, Avrupa Konut Projeleri, Anadolu Yakası KonutProjeleri Ülkemizde büyüyen illerin en büyükproblemlerinden biri de eski zamanda yapılmış olan yapılardır. Düzensizyapılardan dolayı şehirler içerisinde fazla trafik oluşmakta ve herhangi birsağlık ya da yangın durumlarında ekiplerin olay yerine erişimi zorlaşmaktadır. İstanbul konut projeleri sayesindebu düzensiz yerleşimin yerini insanlara daha fazla kolaylık sağlayacak olanyapılar yapılmaktadır. Eski insanların gözünde ev dendiği zaman dört duvar, birkapı ve bir pencereden oluşmaktaydı. Şimdi ise, bu düşünce yerini bambaşkaözellikler aranıyor olması halini aldı. Bir ev satın almak ya da kiralamak isteyenkişiler evlerin içerisinde bulunan bütün özelliklerine göre değerlendirerek eniyisinde yaşamak istemektedirler. Gelişen teknoloji sayesinde de bu isteklerikarşılanabilmektedir. İnsanların hayatlarında büyük kolaylıklar sağlayanprojeler ile İstanbul’un her yerine yeni yapılar yapılmaktadır. Konut Projelerinden Yapılan Daireler Konut projelerinde yapılan dairelerinsanların hayatlarındaki bazı zorlukları kolaylıkla karşılayabilmesi içinyapılmıştır. Avrupa yakası konut projeleri içerisindebulunan özellikler sayesinde hem hayati önem taşıyan bazı unsurlar düşünülmüşhem de ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabilmeniz düşünülmüştür. Konut projelerin içerisinde bulunanalışveriş merkezleri sayesinde evinizde ihtiyacınız olabilecek en ufak şeyibile anında bulma şansına sahip olacaksınız. Şuan ki yapılan yapılardaihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için uzun yollar yürüyerek ihtiyacınızıkarşılayabilirken, yeni yapılarda bu sorun ortadan kalkmaktadır. Konut projelerinin bir başkaözelliği ise içerisinde bulunan güvenlik hizmetleridir. Ayrıca çocuklarayönelik oyun parkları ile birlikte güvenlik görevlerinin olması sayesinde gönülrahatlığıyla çocuklarınız oyun oynayabileceklerdir. Evinizden çıktığınız anda ocağıunutmuş olabilirsiniz. Yeni yapılan konut projelerinde bu gibi durumlardaanında telefonunuza uyarı gitmekte ve online olarak evin gazınıkesebilmektesiniz. Uygun Fiyata Daire Sahibi Olma Anadolu yakası konut projelerihakkında bilgi almak ve dilediğiniz daireyi kolay bir şekilde satın almak içinfirma ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bunca özelliğe rağmen uygun fiyatlarladaire sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsattır. İşten çıkarkenevinize online bir şekilde bağlanıp ısıtmayı gerçekleştirmeyi kim istemez ki?Bütün hizmetlerden faydalanmak artık kolay ve uygun maliyetlerdedir. Sizde biran önce bu hizmetlerden faydalanmalısınız.  

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Emlak Dream , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02129702355 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı