Emkapark

Firma No
065F926910
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Ahi Evran Cad. No:141 06310 Ostim/ANKARA
Telefon
03123852680
Yetkili
Dilek Kaya
Web Site
emkapark.info
E-Posta
info@emkapark.info
Görüntülenme
12529
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Mayıs 2003 tarihinden beri Çocuk Oyun Parkları, Dış Mekan Fitness Aletleri ve Kent Mobilyaları imalat sektöründe faaliyet göstermektedir. Üretimini yapmakta olduğumuz ürün grupları ; metal – ahşap oyun grupları, dış mekan fitness aletleri, oyun elemanları, banklar, çöp kovaları, plastik çöp konteynırları, pergole-gazebo sistemleri, döküm çeşmeler, otobüs durakları, kauçuk zemin kaplama, iç mekan oyun grupları, aydınlatma elemanları ve havuz fıskiye sistemleridir. Referanslarımızın % 70 ini belediyeler, geri kalan % 30 unu diğer kamu kurumları özel firmalar ve toplu konutlar oluşturmaktadır. Müşteri portföyümüzün büyük kısmını toplu konutlar, siteler, ev bahçeleri, anaokulları,özel okullar oluşturmaktadır.Bunların yanı sıra inşaat firmaları,askeri kurumlar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, peyzaj firmalar başta olmak üzere bir çok sektörde de iş ortağımız bulunduğunu belirtmek isteriz. Firmamız Türk Standartları Enstitüsünce verilmiş Kalite Uygunluk ve İmalata Yeterlilik belgelerine sahiptir. Emka kurulduğu günden beri sürekli kendini yenileyerek sektörde sağlam bir yer edinmenin gururunu yaşamaktadır. Emka olarak hedefimiz; tüketici ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde güvenilir hizmet sunarak bir marka olmak ve markamızı yükseklere taşımaktır. Emka Türkiye Çocuk Oyun Parkları çocukların birlikte güvenli bir çevrede oynamalarını sağlayan uzun süreli deneyime sahiptir. Çocuk parklarında sahip olduğumuz yüksek kalite,tecrübe ile çocuklarınızın için en iyisiyiz. Tüm oyun grubu sistemlerimiz en yeni oyun parkları güvenlik normlarına uygundur. Çok iyi düşünülmüş - Kalite Birinci sınıf malzeme kullanımının, üstün üretim prosesi ile birleştirilmesi, ürünlerimizi dünya çapında birinci kategoriye çıkarmıştır. Bu nedenle, çocuk parklarımız ve tüm ürünlerimiz çok dayanıklıdır ve uzun yıllar güzel görünümlerini muhafaza ederler. Bırakın çocuklar Oynasın! - Kavram Çocuklar oyun oynamaya bayılırlar. Çocuklar oynamak için yaratılmışlardır. Bizim işimiz onların oyun parklarında güvenli ve eğlenceli bir şekilde oynamalarını sağlamaktır. Çocuk parklarında oynarken bundan zevk almalarını ve meydan okumalarını ve bunun için de oyunu güvenli bir hale getirmeyi sağlamaktır. Her yönüyle güvenlik - Güvenlik Güvenli oyun Emka’nın kesin ve ilk önceliğidir. Ürünlerimiz tüm mevcut oyun alanları ekipmanları güvenlik kurallarına uygun olarak üretilmişlerdir Siz karar verin, Biz temin edelim - Esneklik Tek bir oyun alanı birimini, modüler yapımız sayesinden her türlü uygun bir oyun parkı şeklinde birleştirebilir ve bir bütün haline getirebiliriz. Modüler oyun grubu sistemimizle ihtiyacınıza cevap verecek bir çözüm bulabiliriz.  

Emkapark , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03123852680 Ayrıca sayfada bulunan adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı