Emircan Kardeşler Havalandırma

Firma No
821889A6CA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Marangozlar Sanayi Sitesi 1068 Sk. No: 51 Erenler / Sakarya
Telefon
0264 241 25 73
E-Posta
bilgi@sakaryahavalandirma.com
Görüntülenme
14968
Navigasyon
Yol Tarifi
Emircan Kardeşler Havalandırma; 2000 yılında Adapazarı´nda kurularak ticari hayatına başlamış bulunmaktadır. Kuruluş amacı olarak; tesisat sektörlerinden biri olan Isıtma Soğutma ve Havalandırma konularında imalat, montaj servis ve taahhüt hizmetleri yapmaktadır. Kuruluşundan itibaren kendini sürekli geliştiren ve genişleten Emircan Kardeşler Havalandırma yapmış olduğu iş referansları ile sürekli büyüme yolundadır. Firmamızın başlıca faaliyetleri ise, hava kanalları ve fitings parcaları, galvaniz ve paslanmaz baca sistemleri, hava damperleri ve susturucular, davlumbaz ve izolasyon uygulamalarının yanı sıra montaj hizmetlerini de yapmaktadır. Hizmetlerimiz Havalandırma kanalları imalat ve montajı İzolasyon ve sac kaplama imalat ve montajı Baca sistemleri imalat ve montajı Doğalgaz baca sistemleri imalat ve montajı Nefes alabilmeniz için... Ürünlerimiz Havalandırma Fanları Klima Santralleri Menfez ve Aksesuarlar Havalandırma Kanal Çeşitleri

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla irtibata geçiniz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0264 241 25 73 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Emircan Kardeşler Havalandırma olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı