Eminoğlu Mermer (Outlet)

Firma No
F02C42669D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yeşillik Cad. 261/B Karabağlar, İzmir
Telefon
02322649696
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
eminoglumermer.com
E-Posta
depo@eminoglumermer.com
Görüntülenme
12592
Navigasyon
Yol Tarifi
Izmir bölgesinde mermer işletmeciliğinin öncülüğünü yapan Eminoglu Mermer, 1992 yılında İzmir?e 38 km uzaklıkta bulunan Torbalı ilçesinde kurulmuştur. Eminoglu Mermer Türkiye?de uluslararası yüksek kalite standartlarında üretim yapan güvenli temin kaynaklarından bir tanesidir.Biz yüksek teknolojili makinalar, nitelikli iş gücü, ürün çeşitliligi ve zamanında üretim sayesinde eksiksiz müşteri memnuniyetini saglamayı hedefliyoruz. Bu amaçlar dünyanın her tarafından müşterilerin güvenini kazanmamıza yardımcı oldu. Karşılıklı güvene dayalı güçlü ilişkileri devam ettirmeye ve Eminoglu Mermer in sunduğu kaliteli ürün ve servisi daha fazla muşteriye sunmaya kararlıyız.  

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Eminoğlu Mermer (Outlet) olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle iletişime geçin.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02322649696 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı