Elmalı Makine

Firma No
ACFA4D3604
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
3. Organize Sanayi Bölgesi, Kuddusi Cad. No.54 Selçuklu, Konya, 42250 Türkiye
Telefon
03322391980
Web Site
elmali.com.tr
E-Posta
elmali@elmali.com
Görüntülenme
13370
Navigasyon
Yol Tarifi
ELMALI MAKİNA yüksek performans SAC İŞLEME MAKİNALARI üreticisi olup, sürekli yatırım yaptığı modern üretim tesislerinde, verimli çalışmayı esas alarak kullanıcılarına uygun fiyat aralıklarında, kaliteli ve teknolojik makineler üreten güçlü bir kuruluştur. Ürün ve servislerimiz, her sac işleme sürecine, yüksek kaliteli çözüm oluşturmakta ve geniş yelpazeye yayılmaktadır. Modern tezgâhlarla donatılmış fabrikamızda, kalifiye personel kadromuzla gerçekleştirdiğimiz makina üretimimizin %65´lik kısmı Almanya´dan Suudi Arabistan´a kadar 30´dan fazla ülkede ELMALI markası ile satılmaktadır. Kurumsal bir şirket olarak ELMALI, aynı zamanda müşterileri ile ´iş ortağı´ yaklaşımı ile iletişim kurmaktadır. Ürünlerimizin her zaman arkasında durma taahhüdüyle ELMALI iş ortaklarının güvenini kazanmaya devam etmektedir. Sizlerle, beklentilerinizi karşılamak üzere optimize edilmiş teknolojik bir makinanın çok ötesinde, bizi biz yapan değerleri, geleneğimizi, mühendisliğimizi, üretme becerimizi paylaşıyoruz. ELMALI ürünlerine yapacağınız yatırımla, bazılarının sadece umut edebileceği kazançlar elde edeceksiniz. Bu kararla beraber, sizlere en iyi satış sonrası teknik desteğini, kullanıcı eğitimini, yenilikçi araştırmayı ve en iyi teknik uzmanlığı taahhüt ve garanti ederiz  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişim kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03322391980 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Elmalı Makine , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı