ELMA EV ALETLERI

Firma No
44378F8B8F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ELMA EV ALETLERI SAN.ve TIC.A.S. Ataturk Organize Sanayi Bölgesi 10001 Sokak No: 14 Çigli 35620 IZMIR
Telefon
02323767878
Web Site
elmaev.com
E-Posta
info@elmaev.com
Görüntülenme
15003
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Elma markasıyla 1998 yılında iki modelle saç kurutucu üretimine başlamıştır. Bugün birçok saç kurutucu, kettle, vantilatör ve fanlı ısıtıcı üreticisi durumuna geldik. Fabrikamız İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi´ndedir. 5175m2 lik arsa üzerinde, iki kat olmak üzere toplam 4000 m2lik kapalı alandan oluşmaktadır. 8 enjeksyon makinasından oluşan enjekson atölyemiz, 4 montaj bandımız, 3 laboratuar ve idari ofislerimiz hepsi bu binanın içindedir.  

ELMA EV ALETLERI olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02323767878 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile irtibat kurunuz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı