Eksa Kalıp Sanayi

Firma No
1EC6DD9B84
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Manisa Organize Sanayi BÖLGESİ 4.Kısım İsmail Sarıgözoğlu Cad. No:11 Manisa - TÜRKİYE
Telefon
02362130999
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
eksakalip.com.tr
E-Posta
info@eksakalip.com.tr
Görüntülenme
13281
Navigasyon
Yol Tarifi
EKSA KALIP 1992 yılında İzmir Sanayi Sitesinde 100 m2 kapalı alan altında faaliyetlerine 4 çalışanı ile başlamıştır. 1996 yılında 200 m² yeni yerinde 2 adet pres makinesi ile Elektrik, Elektronik ve Isıtma endüstrisine parça tedariğine başlamıştır. 1998 yılında üretim alanını 600 m²´ye genişleterek progressive kalıpçılıkta uzmanlaşmış.CAD-CAM yatırımlarının da desteği ile Beyaz Eşya ve Otomotiv Sektöründe hem kalıp imalatı hem de 6 adet yeni presi ile saç parça tedariğine başlamıştır. 2001 yılında Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m² alandaki fabrikasına tasınmıştır.2002 yılında ISO-9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ile tescil edilen Eksa Kalıp;ileri teknolojiye sahip geniş makine parkı ile dar toleranslarda,hem yurtiçi hem yurtdışı müşteri istek ve ihtiyaçları doğurultusunda ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün arttırarak,konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir. İZMİR KALIP şuan 150 çalışanı 14 CNC tezgahı ve 22 Presi ile büyümeye kendini ve müşterilerini geliştirmeye devam etmekte,başta beyaz eşya yazn sanayi olmak üzere,ısıtma ve soğutma,panel radyatör ve otomotiv sanayilerinde ihtiyaç duyulan kalıp ve sac malzemelerin,istenilen kalitede müşterilerimizin kullanımına sunulması konularında faaliyet göstermektedir. Misyonumuz Ülkemiz ve Müşterilerimiz için Saç Kalıpçılığı ve Şekillendirilmesinde değer Yaratan Kuruluş Olmaktır. Vizyonumuz Marka olarak Saç Şekillendirilmesi ve Montajında Pazarda Tercih Edilmektir  

Firmamızı ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile irtibata geçiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Eksa Kalıp Sanayi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02362130999 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı