Ekolojik WEB

Firma No
856FAE7CA7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sakarya Mh Güler Sk. Banuşoğlu İş Merkezi 4/410
Telefon
02249995444
Yetkili
Ercan Hacıoğlu (Firma Ortağı)
Web Site
ekolojikweb.com
E-Posta
info@ekolojikweb.com
Görüntülenme
14647
Navigasyon
Yol Tarifi
1998 yılından 2002?ye kadar teknoloji sektöründe biriktirdiğimiz tecrübelerimizle 2002 yılında İS-TECH Bilişim ve İletişim Hizmetleri?ni kurduk. İlk kuruluş yıllarında bilgisayar donanımı ve web tasarımını birlikte yürüttük. İlerleyen dönemlerde, donanım ile ilgili çalışmalarımızı askıya alarak sadece web tasarımı ve programlaması ile ilgili uzmanlığımızı geliştirdik. 2007 yılında Web Dizayn Stüdyo?yu kurarak Bursa?da Web Tasarımının profesyonelce yapılmasını geliştirmek için bir adım daha attık. Yenilenen teknolojinin geride kalanı affetmeyeceğini bildiğimiz için; genç ve dinamik kadromuzla durmak bilmeden, teknolojiyi takip etmek yerine yanında koşmayı bildik. Teknolojinin yanında koşabilmemizi sürekli devam eden AR-GE çalışmalarımıza borçluyuz. 2012 yılında dünyada bir ilk olan Ekolojik Web kampanyasını geliştirdik ve sektöre yeni bir soluk daha kazandırdık. Misyonumuz: Tüm müşterilerimizin Web Sitelerinden en az hayal ettikleri kadar faydalanmalarını sağlamak, sektörde öncülük ederek yerli Web Programlarının tercih edilmesini sağlamak ve daima teknolojiyi takip etmek yerine yanında yürümeyi mümkün kılmak için gerekli AR-GE çalışmalarını yürütmek, planladığımız ve takibini yaptığımız tüm projelerimizin başarı oranını 0 seviyesinde tutmaktır. Kalite Politikamız: Müşteri memnuniyeti üzerine kurduğumuz kalite politikamız, kurulduğumuz günden bu yana ödün vermediğimiz ve sayesinde tek bir müşteri şikayeti dahi almamamızı sağlayan 0 başarı kazanmış bir övünç kaynağımızdır. AR-GE: Görsellik ve işlevselliği birlikte ve doğru olarak kullanmak zorunda olduğumuzu iyi bildiğimizden dolayı, hem dünyadaki gelişmeleri iyi takip etmek, hem de iş dünyasının web sitelerinden beklentilerini tespit etmek ve bunlara özel çözümler geliştirmek için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Bunun yanı sıra daha da verimli web siteleri üretmek için, web sitesi ziyaretçilerinin davranış biçimlerini iyi inceleyip, detaylı analiz ederek ziyaretçileri müşteriye çevirmenin tekniklerini müşterilerimiz lehine kullanmak amacıyla araştırmalarımızın derinliği psikolojiye kadar dayanmaktadır. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda ortaya çıkan 0 yerli web programlarımız, arama motorları ile dost yapısından dolayı ilave SEO çalışmasına ihtiyaç duymadan işinizi rakiplerinin bir adım önüne çıkarmakta size yardımcı olmaktadır. İyi günlerde çalışmak dileğiyle?  

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02249995444 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Ekolojik WEB olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı