Ekol Mermer (Merkez)

Firma No
364DA2A4A4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Taşyaka Mah.Şehit Ali Büyükiskilip cad. No:9 Fethiye / Muğla
Telefon
02526121946
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
ekolmermer.com
E-Posta
sales@ekolmermer.com.tr
Görüntülenme
13074
Navigasyon
Yol Tarifi
2001 yılında Muğla´nın Fethiye ilçesinde üretime başlayan Ekol Mermer, Ekol Bej ve Ekol Vişne adlarında marka haline gelen 2 ayrı mermer ocağına sahiptir. Ekol Mermer İzmir ve Antalya limanlarına yakınlığı ile ithalat ve satın alan firmalara lojistik avantaj sağlamaktadır. Yurt içi satışları ile birlikte ciddi bir oranda ihracata sahip olan Ekol Mermer, dış ticaretin bütün operasyonlarını ve olanaklarını kullanarak dünyanın her noktasına adres teslimi ihracat ve satış yapmaktadır. Ekol Mermer, Ekol Markalı ürünlerini, teknoloji´nin takibi sürecinde, makine parkurunun genişletilmesiyle, daha geniş müşteri kitlesine, farklı işlem ve ebatlarla sunmaktadır. Ekol Mermer sahip olduğu 2 ocağı ve fabrikası ile birlikte, blok, kesilmiş, ebatlanmış ve cilalanmış mermer üretimi gerçekleştirmektedir. Ekol Vişne ve Ekol Bej ürünleri ile en iyi renk ve kalite seçimine sahiptir. Ekol Mermer yıllık 15600 m3 blok mermer üretimi ve 260.000 m2 mermer plaka üretim kapasitesine sahip olan üretici ve ihracatçı firmadır.  

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Ekol Mermer (Merkez) olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02526121946 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı