EKE ENDUSTRI TESISLERI TAAHHUT VE TIC.LTD.STI İstanbul

Firma No
302A5250D9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
PERPA TICARET MERKEZI A BLOK KAT 11 NO:1399 34385 OKMEYDANI SISLI İstanbul
Telefon
90 212 320 64 56
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
WWW.EKELTD.COM
Görüntülenme
11905
Navigasyon
Yol Tarifi
    SU ARITMA SISTEMLERI,ATIKSU ARITMA SISTEMLERI...

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 90 212 320 64 56 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

EKE ENDUSTRI TESISLERI TAAHHUT VE TIC.LTD.STI İstanbul , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı