Egemen Sürücü Kursu

Firma No
97D2CB9D6A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yayla Mahallesi, Sakarya Cd. No:161/
Telefon
0264 812 38 79
Yetkili
Egemen
Web Site
egemensurucukursu.com
E-Posta
info@egemensurucukursu.com
Görüntülenme
15682
Navigasyon
Yol Tarifi

Ehliyet almak artık kurumsal deneyime, kaliteye ve güvene kavuştu! Sektörümüzde kazandığımız deneyimi kursiyerlerimizin yalnızca ehliyet sahibi olabilmeleri için değil, beklentilerine yönelik olarak ülkemizin zorlu trafik koşullarına hazırlayabilmek, kaliteli ve modern eğitim alanlarında hizmet sunabilmek için 1999 yılında Özel Egemen SürücüKursu´nu kurduk. Özel Egemen Sürücü Kursu´nda yönetim politikamız; kursiyer beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, sürücü eğitiminin ulaştığı en üst kalite ve teknolojide, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, sürücü eğitimi alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, başarılı sürüş ile ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı, kurallara hakim, iyi sürüş tekniklerine sahip sürücüler yetiştirmektir. Modern teknik altyapısı, zengin ve etkin eğitim kadrosu, gelişime ve değişime açık yönetim anlayışıyla Özel Egemen Sürücü Kursu sektöre yön veren kurum olma hedefine gün geçtikçe yaklaşmaktadır. Sizleri de trafikte farklı olmak, güvenli sürüş keyfini ve eğitimde kaliteyi yaşamak için Özel Egemen Sürücü Kursu ailesinde görmekten mutluluk duyacağız.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 0264 812 38 79 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Egemen Sürücü Kursu olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı