EGEKROM ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE DENİZ ARAÇLARI

Firma No
F0A19F97E6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
10.026 sokak no : 56 A.O.S.B. Çiğli / İZMİR
Telefon
02323282798
Web Site
egekrom.com
E-Posta
suatozden@egekrom.com
Görüntülenme
12514
Navigasyon
Yol Tarifi
2003 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki işyerinde faaliyete başlayan EGEKROM, konularında 40 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimli mühendis, teknisyen ve yetişmiş ustalarıyla Boya, Kimya, Petrokimya, Rafineri, Zeytinyağı, Süt, Gıda Sanayileri için Paslanmaz Çelikten mamul Reaktör, Mikser, Eşanjör, Kondenser, Buhar ve Sıcak su kazanları , Ekonomizerler, Özel makine imalatları, Basınçlı ve basınçsız tankların üretimi , montajı ve borulama işlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bugüne müşterilerinin memnuniyetini en önemli hedef olarak benimseyen EGEKROM istenilen kalitede üretim ve zamanında teslim prensipleriyle yurt içi ve yurt dışı çeşitli firmaların ( Almanya ) tedarikçisi konumuna gelmiştir. Mühendislik hizmetleri, komple boyahane, ısı ve endüstriyel tesis taahhütleri de EGEKROM?un faaliyetleri kapsamındadır. EGEKROM, yurt içi ve yurt dışı için ürettiği ekipmanların nitelikleri nedeniyle, çeşitli kontrol kuruluşlarının denetimleri vasıtasıyla ve kendi bünyesinde gerçekleştirdiği teorik ve pratik eğitimlerle mühendis,teknisyen ve diğer çalışanlarının sürekli gelişimini sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen Türkiye ekonomisine, üretim , ihracat , yetişmiş eleman istihdamı gibi konularda katkı sağlamak EGEKROM?un en önemli misyonudur. Egekrom , 2012 yılında mevcut işyerine ek olarak yine İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içinde, 650 m ² kapalı alanı, 10 ton ve 5 ton kaldırma kapasiteli vinçleri ve kolon bomlu tozaltı kaynak makinası olan ikinci bir işyerini de faaliyete sokmuş bulunmaktadır. Buhar ve Sıcak su kazanları ile daha büyük boyutlu endüstriyel ekipmanların üretimi de bu iş yerin de gerçekleştirilmektedir. Özellikle Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri için ürettiğimiz basınç altında çalışan scrubber, siklon ve toz filtreleri ile yurt içi firmalar için üretilen sıcak su ve buhar kazanları için gerekli olan AD 2000 -HPO, EN3834 ve ISO 9001 sertifikaları 2013 yılı nisan ayı sonunda alınmış olacaktır.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

EGEKROM ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE DENİZ ARAÇLARI olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02323282798 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen irtibat kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı