EGEKROM ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE DENİZ ARAÇLARI

Firma No
0DEAE8094A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
10.026 sokak no : 56 A.O.S.B. Çiğli / İZMİR
Telefon
02323282798
Web Site
egekrom.com
E-Posta
suatozden@egekrom.com
Görüntülenme
12923
Navigasyon
Yol Tarifi
2003 yılında İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesindeki işyerinde faaliyete başlayan EGEKROM, konularında 40 yılı aşan deneyim ve bilgi birikimli mühendis, teknisyen ve yetişmiş ustalarıyla Boya, Kimya, Petrokimya, Rafineri, Zeytinyağı, Süt, Gıda Sanayileri için Paslanmaz Çelikten mamul Reaktör, Mikser, Eşanjör, Kondenser, Buhar ve Sıcak su kazanları , Ekonomizerler, Özel makine imalatları, Basınçlı ve basınçsız tankların üretimi , montajı ve borulama işlerini gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bugüne müşterilerinin memnuniyetini en önemli hedef olarak benimseyen EGEKROM istenilen kalitede üretim ve zamanında teslim prensipleriyle yurt içi ve yurt dışı çeşitli firmaların ( Almanya ) tedarikçisi konumuna gelmiştir. Mühendislik hizmetleri, komple boyahane, ısı ve endüstriyel tesis taahhütleri de EGEKROM?un faaliyetleri kapsamındadır. EGEKROM, yurt içi ve yurt dışı için ürettiği ekipmanların nitelikleri nedeniyle, çeşitli kontrol kuruluşlarının denetimleri vasıtasıyla ve kendi bünyesinde gerçekleştirdiği teorik ve pratik eğitimlerle mühendis,teknisyen ve diğer çalışanlarının sürekli gelişimini sağlamaktadır. Her geçen gün gelişen Türkiye ekonomisine, üretim , ihracat , yetişmiş eleman istihdamı gibi konularda katkı sağlamak EGEKROM?un en önemli misyonudur. Egekrom , 2012 yılında mevcut işyerine ek olarak yine İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi içinde, 650 m ² kapalı alanı, 10 ton ve 5 ton kaldırma kapasiteli vinçleri ve kolon bomlu tozaltı kaynak makinası olan ikinci bir işyerini de faaliyete sokmuş bulunmaktadır. Buhar ve Sıcak su kazanları ile daha büyük boyutlu endüstriyel ekipmanların üretimi de bu iş yerin de gerçekleştirilmektedir. Özellikle Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri için ürettiğimiz basınç altında çalışan scrubber, siklon ve toz filtreleri ile yurt içi firmalar için üretilen sıcak su ve buhar kazanları için gerekli olan AD 2000 -HPO, EN3834 ve ISO 9001 sertifikaları 2013 yılı nisan ayı sonunda alınmış olacaktır.  

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için işletmemizle irtibata geçin.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02323282798 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

EGEKROM ENDÜSTRİYEL EKİPMAN VE DENİZ ARAÇLARI , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı