Efor Grup Tanıtım Promosyon Bilgisayar Elektronik Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti.

Firma No
5223D7D512
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Turgut Reis mahallesi Giyimkent E1 Blok B119 No :5-6 Atışalanı / Esenler / İSTANBUL
Telefon
02124380557
Web Site
eforgrup.com
E-Posta
info@eforgrup.com
Görüntülenme
14763
Navigasyon
Yol Tarifi
Efor Grup için müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi kurumsal misyon haline gelmiştir.Kurulduğu günden bugüne, bulunduğumuz sektörde edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi hizmeti, en uygun fiyatlar ile sunabilmek adına çalışıyoruz.Gelişen teknolojiler ve yeniliklere hızla adapte olarak sizlere daha iyi çözümler sunabilmek adına çalışmalar yapıyoruz. Efor Grup , alanında kendini geliştirmiş ve başarıya ulaşmış kişilerden kurulu bir çalışma ekibine sahiptir. Etkin çalışma ekibi sayesinde ihtiyacınızın olduğu projeler üretilirken sizin gibi düşünüp sizin gibi uygulayan ,doğru ,sonuca yönelik ivedi bir çalışma sergilenir. Yöneticileri ülke çapında birçok büyük firmada ; proje yöneticiliği,ürün müdürlüğü,satış bölge ve genel müdürlüğü gibi birçok üst düzey vasıfta çalışmıştır.Sizler için herzaman doğru analizi yapan, edilgen ve empati yapan başarılı iş adamlarıdır.  

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02124380557 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Efor Grup Tanıtım Promosyon Bilgisayar Elektronik Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti. olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı