Efdal Yumurta

Firma No
199C4AC709
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mihmanlı Köyü No:1 AKÇADAĞ / MALATYA
Telefon
05348385966
Yetkili
Yusuf EMRE
Web Site
efdalyumurta.com
E-Posta
satis@efdalyumurta.com
Görüntülenme
13028
Navigasyon
Yol Tarifi
Efdal Yumurta Malatya Akçadağ bölgesinde YUSUF EMRE tarafından 80.000 m2 açık alan üzerinde 500 m2 kapalı alan içeren bir üretim ve depolama tesisinden oluşan bir aile limited şirketi olarak kurulmuştur. Günlük organik üretim kapasitesi 5.000 adet olarak başlanmış , her geçen gün üretim adeti artarak üretim devam ettirilmiştir. Üretim kuluçka yumurtacığın aksine , tesisin 70.000 m2 lik bölümünde ekilen yonca vs protein oranları yüksek olan doğal besinlerle hayvanlar kendi kendilerine beslenerek maximum oranda organik ürün elde edilmektedir . Salma tavukculuk adı verilen yöntemle üretim yapan Efdal Yumurta geçmişten özlediğiniz tadları sizler için en doğal şartlarda üretiyor . Tarımsal üretimi destekliyor , sağlığınız için üretim elemanları , üretimler yapmak için yoğun tempoda çalışmaktadır . Şimdiden faaliyetlerinin sosyal sorumluluk bilinciyle her alanında insana ve çevreye duyarlı olan Efdal Yumurta sıkı müşteri ilişkileri ve tedarikcileriyle geniş bir aile olarak kendinden söz ettirmeye başlamıştır .  

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Efdal Yumurta olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için çok önemlidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile iletişim kurun.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 05348385966 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı