Ed Makine

Firma No
1E0615F04A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Zeynebiye Cad. No:72 Halkalı Küçükçekmece / İSTANBUL
Telefon
02124727980
Web Site
edmakine.com
E-Posta
info@edmakine.com.tr
Görüntülenme
12709
Navigasyon
Yol Tarifi
2007 Yılında kurulan ve iş makinesi kiralama sektöründe hizmet veren Ed Makine kusursuz hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmayı kendine ilke edinmiştir. Ed Makine, ´İş Makinesi Kiralama Hizmetleri´ sayesinde kiralama için minimum zaman harcarken esas faaliyetlerinize de odaklanabilirsiniz. Projelerimizin en önemli kısmı sizi dinlemek. Bu sayede ne kiralamak istediğinizi görüyor, ihtiyaçlarınızı anlıyor buna göre isteklerinizi karşılıyoruz. Ed Makine parkında; hemen hemen dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte Paletli Ekskavatöler, Lastikli Ekskavatörler, Toprak Silindirleri, Yama Silindirleri, Asfalt Silindirleri, Dozerler, Greyderler, Loderler, Mobil Konkasörler, Mobil Elekler ve Türkiye´de ilk olan Teleskopik Bomlu Ekskavatör, Amfibik Ekskavatör ve Su Ekskavatörü ile tüm Türkiye´ye kiralama hizmeti vermekteyiz. ´İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ´  

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02124727980 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Ed Makine olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı