E-Kalite Yönetim Danışmanlığı

Firma No
CB4A033857
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 253 / 5 Göztepe - İSTANBUL
Telefon
02164671880
Web Site
ekalite.com.tr
E-Posta
info@ekalite.com.tr
Görüntülenme
13983
Navigasyon
Yol Tarifi
E-kalite Dünya çapındaki sektörel standartlara dair bilgi ağına sahip uzman kadrosuyla Kalite Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri, kurumlara ve bireylere yönelik Eğitim Hizmetleri, belgelendirme öncesi Bağımsız Denetim Hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte ?Kalite Sisteminiz Kağıt Üzerinde Kalmasın? sloganıyla tüm kalite yönetiminizi teknolojiyle buluşturan Kalite Yönetim Sistemi Yazılımı ile farklı bir çözüm getirmektedir. Tamamen birbiriyle entegre olmuş ve güvenilirliğini kanıtlamış bu hizmet ve çözümler kurumları ileriye taşımak için bir anahtar niteliğindedir.  

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

E-Kalite Yönetim Danışmanlığı olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle irtibata geçin.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02164671880 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı