Duru Bilişim Ve Güvenlik Sis.Tel.San.Dış Tic.Ltd.Şti

Firma No
383E582B8A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
HALİL RIFAT PAŞA MAH. PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT:6 NO:684 ŞİŞLİ / İSTANBUL
Telefon
02122229444
Web Site
durutelekom.com.tr
E-Posta
info@durutelekom.com.tr
Görüntülenme
15198
Navigasyon
Yol Tarifi

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Duru Bilişim Ve Güvenlik Sis.Tel.San.Dış Tic.Ltd.Şti , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02122229444 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı