Durak Yangın Söndürme Sistemleri

Firma No
78152904C5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İ. O. S. B TRİKO CENTER SAN. SİT. S - 1 BLOK NO: 15 BAŞAKŞEHİR KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE
Telefon
02126718209
Web Site
adresara.com
Görüntülenme
14524
Navigasyon
Yol Tarifi
DURAK YANGIN SÖNDÜRME VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ hizmet verdiği alanlarda daima zirvede olmak için yola çıkmıştır. Sektörün durmaksızın gelişen ve değişen bünyesine uygun olarak kendini eğitmeyi ve yenilemeyi bir ilke haline getirmiştir. Durak yangın söndürme ve güvenlik sistemleri, sürekli basınçlı içeriği kuru kimyevi toz, köpük, halokarbon gazı, ve su olan yangın söndürme tüplerinin 1 kg.dan - 100 kg.a kadar dolum,bakımı ve yeni satışını yapmaktadır. Duman algılama ve otomatik söndürme sistemleri profosyenel ekipimiz tarafından standartlara uygun yapılmaktadır.  

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02126718209 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemizle irtibat kurun.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Durak Yangın Söndürme Sistemleri olarak biz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı