Dual Alüminyum Ltd. Şti.

Firma No
F4DA811A46
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
DSİ Bölge Müdürlüğü Arkası Eski Sanayi Yolu Üzeri Kirişhane EDİRNE
Telefon
02842137895
Yetkili
İsmail DUVAN (Genel Müdür)
Web Site
dualaluminyum.com.tr
E-Posta
info@dualaluminyum.com.tr
Görüntülenme
13934
Navigasyon
Yol Tarifi
Dual Alüminyum şirketi ülkenin yapı sektöründeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tedarik etmek ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şuan Edirne´de bulunan ana depo ve satış yerimizden Trakya genelindeki tüm müşterilerimize ulaşmaktayız. Trakyanın herbir noktasındaki müşterilerimize belirli aralıklarla ziyaretlerde bulunarak müşterilerimizin isteklerini değerlendirerek yeni ürün taleplerini temin ederek kendilerine sunmaktayız. Saygıya ve dürüstlüğe dayanan ticaret anlayışımızla her geçen gün daha ileriyi daha güzeli ve daha fazla kaliteyi hedeflemekteyiz. VİZYONUMUZ Benimsediğimiz iş ahlakı ve prensiplerimizle pazarladığımız tüm ürün ve sunduğumuz hizmetlerde sektörümüzde birinci sırada yer alarak ülke çapındaki tüm müşterilerimize en hizmeti sunmaktır. MİSYONUMUZ Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve hizmetler sunmak; gözlenebilir, olumlu ve kalıcı davranış değişikliği yaratmak ve ölçülebilir sonuçlar elde etmek. Edirne´de ve Trakya?da değişen inşaat sektörünü yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek. Sunulan ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak. Hedef kitlemiz, yalnızca bulunduğumuz şehir, bölge veya ülke değil tüm Balkanlar ve Avrupa?dır.  

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02842137895 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile iletişim kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Dual Alüminyum Ltd. Şti. olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle firmamızla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı