Dr.Fatura Su Tasarruf Sistemleri

Firma No
7444628C5A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Doğu Mah.Bilge Sokak. Uğur Diyaliz Yanı
Telefon
02164831703
Yetkili
Çiğdem Arslan (Genel Müdür)
Web Site
drfatura.com
E-Posta
info@drfatura.com
Görüntülenme
14076
Navigasyon
Yol Tarifi
Değerli Müşterilerimiz, İşletmelerin kullanmak zorunda oldukları elektrik, su, doğalgaz, telefon ve ısınma yükü giderleri her geçen gün artmaktadır. Bir kısım işletmeler çaresiz masraflara katlanmakta, diğer bir kısım işletmeler ise geçici çözümler üretmektedir. İşte bu noktada ?Dr. Fatura? olarak biz 2007 yılında nanoteknolojik ısı yalıtımı ile tasarrufa yönelik hizmete başladık. Her geçen gün kendimizi yenileyerek teknolojik gelişmelere bağlı olarak ürün ve hizmet yelpazemizi genişlettik. Sürekli olarak teknolojideki son gelişmeleri takip ederek uyguladığımız sistemler sayesinde tüm sabit giderlerinize çözümler üretiyoruz, %50? lere varan oranlarda tasarruflar sağlayarak işletmenizin karlılığına katkıda bulunuyoruz. Türkiye distribütörü olarak Avrupa standartlarında bir sistemi getiriyoruz. Bu konuda bir ilki gerçekleştirerek tasarrufu bir sistem halinde uygulayan, ana faaliyeti işletmelerin sabit giderlerini düşürmek olan ilk ve tek firmayız ve bununla da gurur duyuyoruz. Saygılarımızla, ?Dr. Fatura? Tasarruf Merkezi.  

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dr.Fatura Su Tasarruf Sistemleri olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164831703 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı