Dorukmak Limited Şirketi

Firma No
ECB05EEF2B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Görükle Sanayi Bölgesi İzmir Yolu 20. Km Kadıköy Caddesi No: 4/A (Matay Egsoz arkası)
Telefon
02244836090
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dorukmak.com.tr
E-Posta
info@dorukmak.com.tr
Görüntülenme
13640
Navigasyon
Yol Tarifi
Tamamen yerli sermayeden oluşan Dorukmak Limited Şirketi 2004 yılında Bursa?da üretim faaliyetlerine başlamış olup kurulduğu günden itibaren rot ve rotil gruplarına yoğunlaşmıştır.Hala ana imalat konusu olan rot ve rotil grubuna üretim yapan firmalara toz lastikleri, körükler ve metal kauçuk birleşimli özel parçalar üretmeye devam ederken öte yandan burçlar, titreşim takozları ve son olarak da yeni markamız PICCO adı aldında tır ve kamyon grubuna kabin körükleri imalatına devam etmektedir. Dorukmak;üretim, yönetim ve kendi spesifik alanlarında uzmanlaşmış personeliyle, aynı zamanda güncel teknolojiyle uyumlu makine ekipman parkı ile karışım hazırlama, kalıp üretimi, seri imalat aşamalarının tamamını entegre olarak bünyesinde bulunduran bir tesis olma özelliğine sahiptir. ISO9001:2008 ve ISO TS16949 gerekliliklerini, müşteri istek ve beklentilerini karşılamaya odaklı üretim ve yönetim iradesiyle sürekli büyümeyi ve artan ihracatıyla ülke ekonomisine ciddi miktarda katkıda bulunan bir firma olmayı hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetini amaç edinen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kaliteden ödün vermeden zamanında ve güvenli hizmet anlayışı ile her zaman daha iyisini yapmaya çalışan bir firma olarak anılmak en önemli gayemizdir. Şirket Gelişim Süreci 2004 -Şirket kurulumu 2005 - İlk İhracat 2006 - ISO 9001 Kalite Belgelendirmesi 2007 - İlk Laboratuvar Ekipmanlaırnı alınması 2008 - Hamurhanenin kurulması 2009 - Kalıphanenin kurulması 2010 - Görükle Sanayi bölgesine taşınılması 2010 - Makine Ekipman yatırımlarıyla kapasite % 40 arttırıldı 2010 - Yurtdışı müşteri sayısı ve ihracat rakamları % 35 oranında arttırıldı 2010 - Azotla çapak alma makinasının devreye alınması 2011 - ISO TS 16949 belgelendirme çalışalarının başlatılması 2011 - ERP sistemi devreye alma çalışmalarının tüm süreçleri kapsayacak şekilde başlatılması 2011 - TUBITAK ile beraber kot işlem lastiği projesine başlanması 2011 - Titreşim takozları imalatına başlanması ve standart tiplerinin tamamının ürün gamı içerisinde üretilebilir hale gelinmesi 2012 - PICCO tescilli markası altında kabin körükleri imalatına başlanması  

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02244836090 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Dorukmak Limited Şirketi olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı