Dorukmak Limited Şirketi

Firma No
05924638CF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Görükle Sanayi Bölgesi İzmir Yolu 20. Km Kadıköy Caddesi No: 4/A (Matay Egsoz arkası)
Telefon
02244836090
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dorukmak.com.tr
E-Posta
info@dorukmak.com.tr
Görüntülenme
14150
Navigasyon
Yol Tarifi
Tamamen yerli sermayeden oluşan Dorukmak Limited Şirketi 2004 yılında Bursa?da üretim faaliyetlerine başlamış olup kurulduğu günden itibaren rot ve rotil gruplarına yoğunlaşmıştır.Hala ana imalat konusu olan rot ve rotil grubuna üretim yapan firmalara toz lastikleri, körükler ve metal kauçuk birleşimli özel parçalar üretmeye devam ederken öte yandan burçlar, titreşim takozları ve son olarak da yeni markamız PICCO adı aldında tır ve kamyon grubuna kabin körükleri imalatına devam etmektedir. Dorukmak;üretim, yönetim ve kendi spesifik alanlarında uzmanlaşmış personeliyle, aynı zamanda güncel teknolojiyle uyumlu makine ekipman parkı ile karışım hazırlama, kalıp üretimi, seri imalat aşamalarının tamamını entegre olarak bünyesinde bulunduran bir tesis olma özelliğine sahiptir. ISO9001:2008 ve ISO TS16949 gerekliliklerini, müşteri istek ve beklentilerini karşılamaya odaklı üretim ve yönetim iradesiyle sürekli büyümeyi ve artan ihracatıyla ülke ekonomisine ciddi miktarda katkıda bulunan bir firma olmayı hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetini amaç edinen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kaliteden ödün vermeden zamanında ve güvenli hizmet anlayışı ile her zaman daha iyisini yapmaya çalışan bir firma olarak anılmak en önemli gayemizdir. Şirket Gelişim Süreci 2004 -Şirket kurulumu 2005 - İlk İhracat 2006 - ISO 9001 Kalite Belgelendirmesi 2007 - İlk Laboratuvar Ekipmanlaırnı alınması 2008 - Hamurhanenin kurulması 2009 - Kalıphanenin kurulması 2010 - Görükle Sanayi bölgesine taşınılması 2010 - Makine Ekipman yatırımlarıyla kapasite % 40 arttırıldı 2010 - Yurtdışı müşteri sayısı ve ihracat rakamları % 35 oranında arttırıldı 2010 - Azotla çapak alma makinasının devreye alınması 2011 - ISO TS 16949 belgelendirme çalışalarının başlatılması 2011 - ERP sistemi devreye alma çalışmalarının tüm süreçleri kapsayacak şekilde başlatılması 2011 - TUBITAK ile beraber kot işlem lastiği projesine başlanması 2011 - Titreşim takozları imalatına başlanması ve standart tiplerinin tamamının ürün gamı içerisinde üretilebilir hale gelinmesi 2012 - PICCO tescilli markası altında kabin körükleri imalatına başlanması  

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Dorukmak Limited Şirketi olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Bizleri ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02244836090 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı