Dolphin Akvayum

Firma No
923F829B73
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kocasinan Merkez Mahallesi M.Bey Yolu No: 245 Bahçelievler / İST
Telefon
05323125527
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
dolphinakvaryum.com
E-Posta
info@dolphinakvaryum.com
Görüntülenme
14276
Navigasyon
Yol Tarifi
Dolphin Akvayum ilk olarak 1980 yılında Mehmet TÜRK tarafından Bağcılar?da kurularak akvaryum üretimine başlamıştır. Plastik akvayum sistemleri sloganı ile piyasaya merhaba diyen firmamız Türkiye?de akvaryum piyasasında ki boşluğu büyük ölçüde doldurmuş ve İstanbul, Bursa, İzmir gibi büyük illerin dışında Türkiye?nin hemen her yerine ürün hizmeti sunmaktadır. Ev, ofis,restaurant, otel, açık alan v.b. yerlere kaliteli hizmet sunan firmamız Pet shop parakende satış işletmeleri içinde özel kendi suyunu temizleyebilen sumplı anti bakteriyel ?Akvaryum Setleri? üreterek bu sektördeki firmalara en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız 500 metre kare akvaryum üretim tesisi, 250 metre kare mobilya ve elektronik aksam üretim tesisi ile hizmet vermektedir. Dolphin Akvaryum firma olarak yurt dışı çalışmaları sonucunda Türkiye´de ki ilk sistemli akvaryum (sump) ve sistemli akvaryum üniteleri üretimini yapmıştır. Günlük farklı boyutlarda 45 akvaryum, 30 akvaryum sehpası üretim kapasitesine sahiptir.  

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Dolphin Akvayum olarak hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 05323125527 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı