Doğuş Kalıp Metal

Firma No
B66C0F01A8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İOSB Demirciler San. Sitesi B5 Blok No:123-124 İkitelli/Küçükçekmece - İSTANBUL
Telefon
02125497741
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
doguskalip.com
E-Posta
info@doguskalip.com
Görüntülenme
12570
Navigasyon
Yol Tarifi
DOĞUŞ KALIP METAL ELEKTRİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1990 yılında kurulmuş olup 2002 yılında şirketleşerek ticari faaliyetine devam etmektedir. Merkezi Bayrampaşa´da olan firmamızın üretim yeri İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki şubemizde yapılmaktadır. DOĞUŞ KALIP olarak, elektrik ve laminasyon silisli sac sektöründe balans, trafo, rotor, stator kalıplarında yapmış olduğumuz işlerle adımızdan başarı ile söz ettirmekteyiz. Önceliklerimiz arasında müşteri memnuniyeti sağlayarak, önerileri ve istekleri dogrultusunda belirtilen her türlü ölçülerde boy kesim, fason kesim, pres baskı v.b işleri yapmaktayız. Ayrıca hertürlü poşet elgeçme kalıpları ,balans kalıpları, hernevi metal aksesuar kalıpları yapmaktayız. Şirketimiz Kalıphane, preshane ve telerezyon bölümlerinden oluşan 25 kişilik çalısma ekibi ile kalite ve temiz işçilikten ödün vermeden, mevcut durumunda sabit kalmayıp sürekli ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir... Kalite Politikamız - Müşteri beklentileri,verileri ve o işin niteliğine uygun üretim yapmak, - Yönetim ve çalışanlar olarak, tüm birimlerde kaliteli hizmet bilincini yerleştirmek ve sürekliliğini sağlamak, - Doğaya saygılı olma bilinciyle kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi temel ilkemizdir.  

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125497741 Ayrıca web sitemizde bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Doğuş Kalıp Metal olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı