Doğan Metal Kaplama

Firma No
437233C546
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
7223 Sokak No 22 Gürpınar Mah. Ni-ka İş Kaplamacılar Sitesi Pınarbaşı İZMİR
Telefon
02324373500
Web Site
doganmetalkaplama.com.tr
E-Posta
info@doganmetalkaplama.com.tr
Görüntülenme
12214
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız, 1981 yılından bugüne Makine, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Tekstil, Endüstri, Enerji ve Sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmalara Polisaj (Yüzey Parlatma) , Elektropolisaj (Krom Yüzeyi Parlatma), asitli bakır, siyanürlü bakır, parlak nikel, akımsız nikel, parlak krom prosesleriyle metal üzerine kaplama hizmeti vermektedir. Ayrıca değerli metaller adı altında kalay ve gümüş prosesini tamamlamış olup altın prosesi çalışmalarına devam etmektedir. 300 m2 kapalı alanda kurulu olan tesisimiz, yüksek kapasiteli üretim yaparak sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışındaki proje işlerde nihai ürünü teslim edebilecek mühendislik hizmeti ile de çalışmalarını sürdürmektedir. Ege Üniversitesi, EBIC-EGE ve EBILTEM koordinatörlüğünde, Uluslararası stratejik işbirliği çalışmalarımızı; İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi´ne bağlı İztek A.Ş ve Proje Fabrikası ile devam ettirmekteyiz. Sahip olduğumuz laboratuvarın daha kapsamlı hale getirilmesi amacıyla Tübitak ve Ege Üniversitesi ile işbirliği içerisinde çalışmaktayız  

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02324373500 Ayrıca sayfada bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Doğan Metal Kaplama olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için firmamızla iletişime geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı